Akce na podporu

19.3.2019

Charitativní koncert pro Vlastíka a Dominiku

Dan Bárta, Kamil Střihavka, Václav Noid Bárta, Michal David, Olga Lounová, Dominika Mína Elischerová, Heidi Janků, Dasha, Ondřej Ruml, Markéta Muzikářová, Naďa Wepperová, Jitka Charvátová a další hudebníci podpořili svojí účastí na benefičním koncertě nemocné děti. Večerem provázel Dalibor Gondík. Benefiční koncert se konal 27. března 2019 v divadle Hybernia. Pořádala ho agentura Atila ve spolupráci s nadačním fondem Šťastná hvězda. Cílem bylo vybrat finanční obnos pro dvouletého Vlastu z Hlincové Hory u Českých Budějovic a devítiletou Dominiku ze Slabčic u Písku. Obě děti onemocněly leukémií a léčí se na dětském oddělení Českobudějovické nemocnice – dětské hematoonkologii, kterou vede MUDr. P. Timr. Ten se koncertu také účastnil. Výtěžek ze vstupného bude rozdělen mezi rodiny těchto dvou dětí, které potřebují finance na náklady spojené s léčbou, které nehradí pojišťovna. Účinkujícím patří velký dík za to, že jsou ochotni ukrajovat si ze svého času pro dobrou věc. Dárcům a divákům patří poděkování za finanční částky, které rodinám pomůžou. Dětem přejeme brzké uzdravení, aby si konečně mohly užívat bezstarostné dětství. Jejich rodinám přejeme to samé a držíme palce. Simona Votyová PR manažerka nadačního fondu Šťastná hvězda
28.2.2019

Valentýnský koncert pro Natálku

V sobotu 16. 2. 2019 od 19.30 hodin v sále Podlužan – Lanžhot se konal koncert pro Natálku. Večerem provázela Zuzana Bubílková a Martin MAKY Málek Vystoupili: Maxim Turbulenc, Nathaniel Filip v doprovodu vídeňského klavíristy Dr. Alexandera Döme,Ondřej Provazník. Konala se módní přehlídka předního českého návrháře Luďka Hanáka. Tanečníci ze skupiny TS E.M.Dancers a na závěr Fanda ze skupiny Agnes. Byl to nezapomenutelný večer plný zábavy. Děkujeme, že s námi pomáháte.
30.12.2018

PF 2019

Přátelé a podporovatelé, přejeme příjemné prožití vánočních svátků plné pohody, zdraví, štěstí a mnoho úspěchů v nadcházejícím roce 2019. Děkujeme, že s námi pomáháte. Tým nadačního fondu Šťastná hvězda
1.12.2018

24.11. 2018 Stonařov-pomáhá Bedříškovi

Úžasný večer prožili ti, kteří přišli v městysu Stonařov podpořit benefiční koncert a tím finančně pomoci na další ze série rehabilitačních pobytů pro 6tiletého Bedříška postiženého mozkovou obrnou. Na pódiu se skoro tři hodiny střídal jeden zajímavý host za druhým. Místní žákyně ze základní školy se připojili do programu moc pěkným tanečním vystoupením. Zvláště pak mladí ocenili vystoupení zpěvaček – Adély Zouharové a Dominiky Míny Elischerové. První polovina večera patřila také módě. Svou překrásnou kolekci společenských šatů představil přední český návrhář Luděk Hanák. Druhá část byla zcela hudební – díky písničkám Bohuše Matuše, patrona NF Šťastná hvězda. Ten nejen rozezpíval, ale chvílemi i roztančil přítomné diváky. Ti si společně s ním zazpívali známé písničky. Hudební štafetu poté převzal zpěvák Hynek Tomm a také on nenechal svým vystoupením nikoho v klidu. Celý večer byl protkán slovním dialogem známé glosátorky a moderátorky Zuzany Bubílkové, která společně s Martinem Málkem celým večer provázela. Po oficiálním závěru programu si někteří zpříjemnili večer ještě tancem při písničkách v podání zpěváka Fandy. Poděkování patří všem účinkujícím, divákům a také panu starostovi a místostarostovi městyse Stonařov za skvělé zázemí v kulturním domě.
10.11.2018

15.11. 2018 Křest kalendáře Z pohádky do pohádky

Ve čtvrtek proběhl křest kalendáře NF Šťastná hvězda v Klub Joe v Praze. Role kmotrů se ujali JUDr. František Janeček, Petr Kolář – oficiální stránka a Bohuš Matuš. O zábavu a skvělou atmosféru se postaral Bohuš Matuš, dále pak kapela Frenciz, Olinka Rumlová Official, Slaninová Petra, Dan Nekonečný a Věra Špinarová tribute. Děkujeme za úžasné fotky, které vznikaly ve Fotoateliér Vedralová, graficky kalendář upravila Karla Nixová a tisk kalendářů zajistila agentura Promotion Agency. Je fajn, když se tolik lidí spojí a pomáhají. Velké poděkování patří umělcům, kteří ztvárnili pohádkové bytosti a nafotili kalendář: Petr Kolář – oficiální stránka, Bohuš Matuš, Kateřina Brožová, Václav Vydra, Natalie Grossová, Zdeněk Troška, Olinka Rumlová, Martin Málek, Hynek Tomm, Nathaniel Filip, Maxim Turbulenc, ABBA STARS REVIVAL BAND FROM PRAGUE , Zuzana Bubílková a Dan Nekonečný. Celou akcí provázel skvělý moderátor Martin Málek. Děkuji všem za pomoc při organizaci křtu, majiteli baru a personálu za ochotu a vstřícnost. Děkujeme za krásné náramky a výtěžek z prodeje Monika Vaculíková
25.10.2018

22.9. 2018 Gotická síň Jihlava

Je fajn, když se tolik lidí spojí a pomáhají tím, co umí. V průběhu sobotního podvečera se zpívalo, tančilo, ale hlavně pomáhalo. Celým podvečerem provázeli skvělí moderátoři Zuzana Bubílková a Martin Málek. Vystoupili Bohuš Matuš, Hynek Tomm , Nathaniel Filip – chanson singer, kterého doprovázel vídeňský klavírista MgA. Alexander Dome, ABBA STARS REVIVAL BAND FROM PRAGUE. Výtěžek bude rozdělen a je věnován na školkovné Aničky a Olivera, kterým zemřela maminka na rakovinu a Patrikovi na asistenční a odlehčovací služby, který je na vozíčku. Záštitu nad akcí převzal Ing. Jaromír Kalina náměstek primátora Jihlavy. Tuto akci přijela podpořit ambasádorka NF Silvia Kovačova. Děkujeme všem, kdo se na akci podíleli, hlavně Dobrotky od Loďky – výroba všeho dobrého za cukroví.
8.9.2018

1.9.2018 Gulášfest Jihlava

3 ročník GULÁŠFESTU je za námi i když počasí nám nepřálo přesto se akce vydařila. Celým dnem provázeli skvělý moderátoři Zuzana Bubílkova a Martin MAKY Málek Gulášfest zahájil primátor města p. Rudolf Chloupek. Do soutěže se přihlásili profesionální i amatérské týmy. Celkem bylo přihlášeno 9 soutěžních týmu. Vesničanky, Trestná lavice, U sudu, Olinka a Muser, RM hvězdičky, KDÚ –ČSL, ANO, STK Jihlava, Verunka Guláše hodnotila porota ve složení: Roman Till – zlatý kuchař 2017 volba veřejnosti, cestoval po zahraničí a vařil s Micheliskymi kuchaři, Pavel Lukáš – jednatel sdružení řidičů, Mgr. Ivan Šulc – místostarosta Stonařova, Nathaniel Filip – zpěvák, Jaroslav Ruml – podnikatel Hodnotila se příprava, chuť, vůně guláše, profesionalita a výzdoba stánku. 1.místo U Sudu –Lojza Mikletič, 2.místo Vesničanky, 3.místo Olí a Muser. Volba veřejnosti RM Hvězdičky- Roman Štěpnička a Martina Divišová O skvělé hudební vystoupení se postarali Olinka Rumlová, David Pražák, Dominika Elischerová a Patrik Jareš, Hynek Tomm,  kapela HORIZONT a Vigo. Atraktivní aktivitou bylo malování na obličej s Natálkou nejen dětem, ale i dospělým. Děti si vytočily na kole štěstí dárky. Děkujeme všem za pomoc, kteří se na akci podíleli. Podařilo se vybrat potřebné peníze na doplatek invalidního vozíčku pro Matýska.
5.9.2018

4. 8. 2018 Hostýnská 50

V sobotu se jel  cyklomaraton  pro širokou veřejnost. Trasa na 50 km vede po Hostýnských vrších se startem a cílem v Bystřici pod Hostýnem. Na Hostýnské 50 jsme prezentovali NF prodejem reklamních předmětů. Děkujeme manželům Pavle a Ondrovi Fojtíkovým za podporu a možností být partnerem cyklistů, kteří nás podporují.  Obdrželi jsme výtěžek ze startovného ve výši 10.000,- Kč. Krásné letní počasí přilákalo na 394 startujících do hlavního 50 km dlouhého závodu a téměř 122 dětí do dětských závod. Děkujeme, že s námi pomáháte
1.6.2018

1.6. Tábor, 22.6. Brno, 24. 6. Jihlava – MUSER Show 2018

Muser SHOW v Táboře v hotelu Palcát, Hotel Continental Brno a DKO Jihlava Oficiální show vašich oblíbených muserú. Hudební vystoupení, talk show, soutěže, autogramiáda Hosté: Pjay, Mína, Adam Kajumi, Naty Hrychová, Nela Kailová, Nachty, Kris S MUSER TOURjako host zazpival Lukaš Veřtat, který  hraje v několika muzikálech a objevuje se v televizi. Navíc tento pohledný fešák je z Tábora. Část výtěžku ze vstupného MUSER věnuje na Nadačnímu fondu Šťastná hvězda pro děti s DMO Nemocné děti mají mnoho snů a přání, ale jen jedno je to největší – být zdráv. Všechny děti se chtějí smát. Pomozte s námi jejich úsměv vykouzlit.“ Děkujeme, že s námi pomáháte.
28.2.2018

28.2-2018 otevření Second hand Jihlava

Nadační bazárek, který pomáhá………. byl slavnostně otevřen v Husové 3 v Jihlavě. Slavnostního přestřižení pásky se zhostili náměstek primátora města Jihlavy Radek Popelka za podporu velice děkujeme a majitelka společnosti Dobrotky od Loďky – výroba všeho dobrého paní Miluše Lodinová.  Náš nadační bazárek je pro Vás otevřený od pondělí do pátku 9 -17 hodin. Najdete zde milou obsluhu a také spoustu krásných věcí dámské, pánské, dětské oblečení, hračky a jiné drobnosti. Každý si určitě najde ten svůj poklad, který hledá a zakoupením podpoří Nadační fond Šťastná hvězda, který pomáhá těm kteří to potřebují. Děkujeme za váš nákup a podporu. Příběhy dětí a projekty najdete na www. stastna-hvezda.cz Děkujeme, že s námi pomáháte.
číslo účtu: 26 00 55 96 16/2010