Akce na podporu

6.9.2017

Hvězdný gulášfest Jihlava 2017

17.6.2017

15.6.2017 Lokomat Zikmund

Ve čtvrtek jsme se zúčastnili na klinice AXON slavnostního otevření Kliniky 2 a jejího Robotického centra, kde byl předveden rehabilitační přístroj Lokomat, což je robotický přístroj určeny k nácviku chůze. Podvečerem provázel Martin Málek. Přestřižení pásky se ujal Petr Kolář, Mahulena Bočanová, primářka MUDr. Jarmila Zipserová a ředitel Ing. Milan Říha, Ph.D., DiS., Tento projekt přišli podpořit Petr Erin Kováč, Vojta Šenkýř, Nela Kailová, Dominika Mína Elischerová, Hynek Tomm. Geny Ciatti Děkujeme všem za krásný podvečer v příjemné atmosféře.
16.6.2017

10. 6.2017 Fotbalový benefiční zápas Stáj u Jihlavy

Utkal se místní tým TJ Sapeli Polná versus Menšíkova11,ta na Vysočinu přijela z Brna, aby pomohla dětem s mozkovou obrnou. Celým odpolednem provázel skvělý moderátor Martin Málek. V rámci doprovodného programu vystoupila dětská skupina Čiperkové, která zpívala a tančíla pro všechny věkové kategorie. Dále vystoupil zpěvák Hynek Tomm, zpěvačka Petra Slaninová a Olinka Rumlová. Svou show předvedla Miss Angelika. Pro děti byl připraven skákací hrad a trampolína. Na obličej krásné obrázky malovala Natálka Pro všechny bylo připravené bohaté občerstvení. Velké poděkování patří vám všem, kdo jste přispěli na dobrou věc
22.4.2017

„SLET ČARODĚJNIC a ČARODĚJŮ“ 30.4. v Jihlavě

Již příští sobotu vás zveme na čarodějnický slet, před zábavný rodinný park Robinson. Slet zahájí Robin ŠALAMON. Připraven bohatý doprovodný program. Prodej lampionu v omezeném množství. Zakoupení buřtu a opékání na místě, čarovný letkvar, čerovná chýše, dílny atd. Připrav koště, poletíme, ať ten svátek oslavíme. Pěknou oslavu a dobrý let, přeje čarodějnický slet.
21.3.2017

11. 3. 2017 Čokoládový ples

Děkujeme organizátorům čokoládového plesu Daniele a Mírovi za pozvání a podporu. Navázali jsme spolupráci s kapelou Maxim Turbulenc, kteří nás přijeli podpořit a zazpívali bez nároku na honorář. Domluvili jsme se na další spolupráci a společných projektech. Skvělý večer s úžasnými lidmi.
21.3.2017

4.3.2017 Karneval a narozeninová oslava

V sobotu 4 března se v Centru Hvězdička  konal karneval a 3.výročí vzniku NF. Soutěžilo se tančilo, malovalo a zpívalo. Nechyběly balónky, dárky, sladké odměny a pořádný narozeninový dort. Ten rozkrojíla patronka nadačního fondu Tereza Čiháková.  Atraktivní aktivitou bylo malování na obličej s Natálkou a tetování metodou airbrush s Mártym.  Pro pobavení všech zúčastněných vystoupil také zpívající klaun Petra. Karnevalu se zúčastnili také  ze stálých podporovatelů  zpěvák Vojtěch Šenkýř, účastník soutěže Superstar. Odměnou pro nás byly spokojené úsměvy.  
21.3.2017

11.2.2017 známé osobnosti na Zelňáku v Brně

Láskyplný Zelňák byl nejen pro zamilované, ale i naplněn hvězdným obsazením. Šéfkuchař Petr Erin Kováč – prezident Culinary Club ČR, spisovatelka Tereza Čiháková, zpěvačka Genny Ciatti, zpěvák Petr Kolář – oficiální stránka . Dle známého pořekadla láska prochází žaludkem, ani na Zelném trhu to tentokrát nebylo jinak. Mnoho návštěvníků zavítalo na kuchařskou show. Zpěv a vaření si naplno užila zpěvačka Genny, která vydražila vlastnoručně připravený pokrm „zelňák“ za 400 Kč., který zakoupil Jiri Jenicek. Zpěvák Petr Kolář, který po boku Šéfkuchaře Kováče připravoval pokrm z metr dlouhých chapadel hlavonožce. Nechyběl ani Borkův krámek a vaření na zelňáku. Kuchařská show, ve které Borek ukázal jak se základní české jídla dají uvařit na obyčejným dvoukoláku Zamilované páry si užívaly pestrosti řemeslných stánků s dřevěnými výrobky a srdíčky, levandulovým sortimentem, nebo horkým vínem Na své si přišly i děti, které ochutnaly pralinky z belgické čokolády. Děkujeme všem kdo nás přišel podpořit. Zejména rodičům našich hvězdiček Lenky a Natálky  
8.1.2017

PF 2017

Krásné a klidné Vánoce, do nového roku hodně štěstí, zdraví a lásky. Děkujeme za podporu
8.1.2017

14.12. 2016 křest videoklipu ,, ŠŤASTNÁ HVĚZDA,, Praha

Je fajn, když se tolik lidí spojí a pomáhají tím, co umí. Děkujeme interpretům: Lucie Vondráčková, Petr Kolář, Jana Uriel Kratochvilova, skupina Maxíci, Linda Finková, Turbo, Ondra Havel, Anička Slováčkov , Davide Mattioli, Heidi Janků, Josef Vágner, skupina Vokobere, Richard Sacher, dětská skupina Čiperkové , dětská skupina Lollipopz, Lucy Junk, Ina Urbanová, Dáda Patrasová, Adam Kukačka, Vojtěch Šenkýř, Michal Halačka, Petr Podhájecký, Dominika Elischerová, Maky Zdeňková, Bicí Martina Kajda Balcarová, kteří nazpívali písničku pro náš nadační fond. Poděkování patří rovněž studiu Vintage – Michalu Pešoutovi, kde se videoklip natáčel a Davidu Freedom za skvělý text a hudbu.Velké poděkování patří manageru Maxíků Petru Lovětinskému a všem, kteří se na tomto projektu podíleli. Kmotrem klipu, se stal herec a zpěvák David Gránský.
8.1.2017

3.12. 2016 Mikulášská nadílka Jihlava

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA se ŠŤASTNOU HVĚZDOU. V průběhu podvečera se zpívalo, tančilo, skotačilo a hlavně nadělovalo. Nechyběly dárky, sladké odměny a mikulášské balíčky. Probíhala soutěž o nejhezčí masku  Mikuláše, čertíka, anděla, nejhezčí masky jsme odměnili balíčky. Čertovské dovádění v pravém nefalšovaném pekle s ohnivými efekty –  v pekle čekal Lucifer, pro hříšníky byla připravená pekelná váha, jezdilo se na pekelném býkovi, čerti hráli  pekelný mariáš. Kdo chtěl mohl se svézt v kočáře. Na památku se pořizovaly fotografie. Celou akci moderoval Martin Málek Vystoupila skupina Maxíci, Markéta Maky Zdeňková, Čardáš Klaunů, JCS Salavice a dětský pěvecký sbor z Jungmanové školy Děkujeme všem za krásný podvečer v příjemné a ojedinělé atmosféře.
číslo účtu: 26 00 55 96 16/2010