Akce na podporu

6.9.2017

Hvězdný gulášfest Jihlava 2017

22.4.2017

„SLET ČARODĚJNIC a ČARODĚJŮ“ 30.4. v Jihlavě

Již příští sobotu vás zveme na čarodějnický slet, před zábavný rodinný park Robinson. Slet zahájí Robin ŠALAMON. Připraven bohatý doprovodný program. Prodej lampionu v omezeném množství. Zakoupení buřtu a opékání na místě, čarovný letkvar, čerovná chýše, dílny atd. Připrav koště, poletíme, ať ten svátek oslavíme. Pěknou oslavu a dobrý let, přeje čarodějnický slet.
21.3.2017

11. 3. 2017 Čokoládový ples

Děkujeme organizátorům čokoládového plesu Daniele a Mírovi za pozvání a podporu. Navázali jsme spolupráci s kapelou Maxim Turbulenc, kteří nás přijeli podpořit a zazpívali bez nároku na honorář. Domluvili jsme se na další spolupráci a společných projektech. Skvělý večer s úžasnými lidmi.
21.3.2017

4.3.2017 Karneval a narozeninová oslava

V sobotu 4 března se v Centru Hvězdička  konal karneval a 3.výročí vzniku NF. Soutěžilo se tančilo, malovalo a zpívalo. Nechyběly balónky, dárky, sladké odměny a pořádný narozeninový dort. Ten rozkrojíla patronka nadačního fondu Tereza Čiháková.  Atraktivní aktivitou bylo malování na obličej s Natálkou a tetování metodou airbrush s Mártym.  Pro pobavení všech zúčastněných vystoupil také zpívající klaun Petra. Karnevalu se zúčastnili také  ze stálých podporovatelů  zpěvák Vojtěch Šenkýř, účastník soutěže Superstar. Odměnou pro nás byly spokojené úsměvy.  
21.3.2017

11.2.2017 známé osobnosti na Zelňáku v Brně

Láskyplný Zelňák byl nejen pro zamilované, ale i naplněn hvězdným obsazením. Šéfkuchař Petr Erin Kováč – prezident Culinary Club ČR, spisovatelka Tereza Čiháková, zpěvačka Genny Ciatti, zpěvák Petr Kolář – oficiální stránka . Dle známého pořekadla láska prochází žaludkem, ani na Zelném trhu to tentokrát nebylo jinak. Mnoho návštěvníků zavítalo na kuchařskou show. Zpěv a vaření si naplno užila zpěvačka Genny, která vydražila vlastnoručně připravený pokrm „zelňák“ za 400 Kč., který zakoupil Jiri Jenicek. Zpěvák Petr Kolář, který po boku Šéfkuchaře Kováče připravoval pokrm z metr dlouhých chapadel hlavonožce. Nechyběl ani Borkův krámek a vaření na zelňáku. Kuchařská show, ve které Borek ukázal jak se základní české jídla dají uvařit na obyčejným dvoukoláku Zamilované páry si užívaly pestrosti řemeslných stánků s dřevěnými výrobky a srdíčky, levandulovým sortimentem, nebo horkým vínem Na své si přišly i děti, které ochutnaly pralinky z belgické čokolády. Děkujeme všem kdo nás přišel podpořit. Zejména rodičům našich hvězdiček Lenky a Natálky  
8.1.2017

PF 2017

Krásné a klidné Vánoce, do nového roku hodně štěstí, zdraví a lásky. Děkujeme za podporu
8.1.2017

14.12. 2016 křest videoklipu ,, ŠŤASTNÁ HVĚZDA,, Praha

Je fajn, když se tolik lidí spojí a pomáhají tím, co umí. Děkujeme interpretům: Lucie Vondráčková, Petr Kolář, Jana Uriel Kratochvilova, skupina Maxíci, Linda Finková, Turbo, Ondra Havel, Anička Slováčkov , Davide Mattioli, Heidi Janků, Josef Vágner, skupina Vokobere, Richard Sacher, dětská skupina Čiperkové , dětská skupina Lollipopz, Lucy Junk, Ina Urbanová, Dáda Patrasová, Adam Kukačka, Vojtěch Šenkýř, Michal Halačka, Petr Podhájecký, Dominika Elischerová, Maky Zdeňková, Bicí Martina Kajda Balcarová, kteří nazpívali písničku pro náš nadační fond. Poděkování patří rovněž studiu Vintage – Michalu Pešoutovi, kde se videoklip natáčel a Davidu Freedom za skvělý text a hudbu.Velké poděkování patří manageru Maxíků Petru Lovětinskému a všem, kteří se na tomto projektu podíleli. Kmotrem klipu, se stal herec a zpěvák David Gránský.
8.1.2017

3.12. 2016 Mikulášská nadílka Jihlava

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA se ŠŤASTNOU HVĚZDOU. V průběhu podvečera se zpívalo, tančilo, skotačilo a hlavně nadělovalo. Nechyběly dárky, sladké odměny a mikulášské balíčky. Probíhala soutěž o nejhezčí masku  Mikuláše, čertíka, anděla, nejhezčí masky jsme odměnili balíčky. Čertovské dovádění v pravém nefalšovaném pekle s ohnivými efekty –  v pekle čekal Lucifer, pro hříšníky byla připravená pekelná váha, jezdilo se na pekelném býkovi, čerti hráli  pekelný mariáš. Kdo chtěl mohl se svézt v kočáře. Na památku se pořizovaly fotografie. Celou akci moderoval Martin Málek Vystoupila skupina Maxíci, Markéta Maky Zdeňková, Čardáš Klaunů, JCS Salavice a dětský pěvecký sbor z Jungmanové školy Děkujeme všem za krásný podvečer v příjemné a ojedinělé atmosféře.
7.1.2017

26.11. 2016 Křest kalendáře NF Šťastná hvězda „Čiperkové “ Praha

V sobotu proběhl křest kalendáře NF Šťastná hvězda v Praze v OC Harfa. Role kmotrů se ujal patron NF Petr Kolář, hudební skupina Maxíci a Dan Nekonecny O zábavu a skvělou atmosféru se postarali Maxíci, dětská skupina Čiperkové a mladé talentované zpěvačky Markéta Maky Zdeňková a Neli Kailová Celým odpolednem provázel skvělý moderátor Martin Málek. Děkujeme, že s námi pomáháte.
7.1.2017

12.11. 2016 Křest kalendáře ,,Ulítaná,, Praha

Když se ulítaný ženský rozhodnou ulítat ještě víc a pomoci dobré věci. Nápad stvořit kalendář se zrodil ve dvou blonďatých hlavách Simoně Votyové a Andree Ježkové. Nejspíš jim ulítaný život nestačil a rozhodly jsme se ho roztočit ještě na větší obrátky. Věděly, že bude o ženách nad čtyřicet, které zdaleka nepatří do starého železa, navíc jsou schopné, všechno zvládají a ještě při tom krásně vypadají. Ale co dál? Mělo to mít originální nápad, fór! Na pomoc si přizvaly  fotografku, Janu Hozovou, která přišla právě s ulítaností. Kalendář ,,Ulítaná,, vletěl do světa. Patronkou kalendáře se stala herečka Adéla Gondíková a kmotrou Lucie Benešová. Zakoupením přispějete na vážně nemocného Maxe, který bojuje s leukémií. A to už podruhé, poprvé ji měl ve třech letech. Nemoc se vrátila po sedmi letech znova. Děkujeme, že s námi pomáháme.
číslo účtu: 26 00 55 96 16/2010